Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

[Q&A] Brum Brum

Bilbo Baggins
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WuLZdvI.png

qanda.png

Do dzisiejszego Q&A zaprosiłem

Właściciela swoich serwerów @ Brum Brum

Zobaczcie jak sobie poradził z pytaniami!

Zapraszam!

imported-photo-727.thumb.jpeg.970c73d98c75db7825d330011055164b.jpeg

Osoba nominowana przez @ Brum Brumto: @ DrifciuuCS:GO

imported-photo-731.thumb.jpeg.081e3743f19e0c42d41b7c4794a60788.jpeg

Pytanie: Co skłoniło cię do założenia własnych serwerów CS:GO?

Odp: Po prostu chęć posiadania swojego serwera, jak zaczynałem swoją przygodę z cs'em w 2k15 to zacząłem grać na serwerach społeczności, a konkretniej na serwerze Only AWP (na nieistniejącej już gdyńskiej piwnicy) i tak w 2k16 moim pierwszym serwerem był tryb OAWP.

Pytanie: Jaka jest twoja ulubiona gra lub sport do oglądania i grania?

Odp: Do grania CSGO, a do oglądania piłka nożna, chociaż już bardzo rzadko gram/oglądam.

Pytanie: Jakich dwóch stacji radiowych słuchasz najczęściej w samochodzie?

Odp: Nie słucham żadnej stacji radiowej, elegancko przez bluetooth'a spotify leci.

Pytanie: Jakbyś się zachował gdyby przed tobą stał dzik?

Odp: Nie wiem, łatwo powiedzieć, ale nie jestem w stanie powiedzieć, co bym zrobił, gdybym go spotkał na swojej drodze.

Pytanie: Ulubiony sos do nuggetsów?

Odp: "Czoskowy". 

Pytanie: Czy jeżeli miałabyś możliwość przeżyć jeden dzień w skórze swojego dziecka, skorzystałabyś z niej? Czego byś chciał się dowiedzieć o swoim dziecku?

Odp: Myślę, że gdybym miał dziecko, to chciałbym się dowiedzieć "jak jest w szkole", bo jak wiadomo, w szkole jest różnie, albo jesteś na samym szczycie, albo jesteś noname'em i masz w miarę spokój, no i jest ostatnia najgorsza opcja, że jesteś przegrywem i cię gnębią, a myślę, że każdy rodzic chciałby wiedzieć, czy jego dziecko nie należy do tej ostatniej grupy.

Pytanie: Jaka jest 1 rzecz, której nie zrobiłeś w przeszłości i tego żałujesz?

Odp: Nie odpowiedziałem wtedy "ja też".

Pytanie: Jakie jest Twoje największe marzenie?

Odp: Mieć tyle kasy, że mógłbym robić to, czego akurat zapragnę :D Od siedzenia w domu i czytania całymi dniami książek po różne wycieczki po świecie, jest sporo rzeczy, których chciałbym spróbować, a mając tyle kasy i wolnego czasu nie ma nic niemożliwego. =)

Pytanie: Musisz oddać jeden zmysł, z czego być zrezygnował?

Odp: Percepcje czasu (wg. Wikipedii jest to zmysł, więc wybieram go :D).

Pytanie: W jakim filmie z obecnych chciałbyś wystąpić? Dlaczego akurat ten film?

Odp: Myślę, że w szybkich i wściekłych, chociaż już to nie to, co było w częściach 1-3, ale wciąż chciałbym się pościgać takimi furkami.

Pytanie: Jaki jest twój ulubiony energetyk?

Odp: Energetyków już od dawien dawna nie piłem, ale najbardziej chyba przepadam za monsterkami.

Pytanie: Jeżeli miałbyś możliwość zwiedzenia jakich jakichkolwiek krajów za darmo ale masz tylko miesiąc czasu co to by były za kraje?

Odp: Pierwszym wyborem byłby kraj kwitnącej wiśni — Japonia, a później wiadomo USA, trzeba się zapoznać z lokacjami z GTA i Szybkich i wściekłych xD Ostatnim takim "pierwszym" strzałem byłyby ZEA, a konkretniej Dubaj.

Pytanie: Jaka jest twoja ulubiona liczba? Czemu akurat ta?

Odp: 7 ponieważ kiedyś za dzieciaka uwielbiałem CR7 i tak już od prawie 15 lat jest moją ulubioną liczbą.

Pytanie: Jakie ci się marzy stanowisko do pracy?

Odp: Nie mam chyba żadnego wymarzonego stanowiska pracy, ale obecnie mi najbliżej chyba do programisty, więc niech tak będzie. :D

WuLZdvI.png

• Dobra robota! 3

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...